283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Szent Antal a gyermek Jézussal, 1804

7. Falconer, József Ferenc (Buda, 1765 - 1808)

Szent Antal a gyermek Jézussal, 1804

olaj, vászon

63*42 cm

j.h.o.: Joseph Francis Falconer Pinxit Buda anno 1804