283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Ajtópánt, 2 db

250. Ajtópánt, 2 db

47*20 cm, 64,5*24 cm

magyar, 19. sz. vége, kovácsoltvas
sérült