283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Üvegikon - Krisztus siratása

140. Üvegikon - Krisztus siratása

41*45,5 cm

Fogaras, 19. sz. második fele, festett, aranyozott üveg
kis sérüléssel