283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Különféle gombok, 14 db és 2 db lázsiás ékszer töredék

275. Különféle gombok, 14 db és 2 db lázsiás ékszer töredék

Btto: 20 g, gomb d:1-2,7 cm, lázsiás h: 4 - 6,5 cm

20. sz. eleje, fém, színes üvegpaszta díszítéssel, lázsiás töredék 750- ezrelékes kisezüst jellel és elkopott mesterjeggyel