283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Mária a gyermek Jézussal

163. Mária a gyermek Jézussal

23*11,5 cm

Nyugat- Magyarország, 18. sz. faragott, festett hársfa
sérült, javított