283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Kaukázusi Kazak szőnyeg

310. Kaukázusi Kazak szőnyeg

213*151 cm

1900 körül, gördesz csomózás
kopott, sérült