283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Patrónus szentek

81. Patrónus szentek

38*43 cm

német vagy osztrák mester, 19. sz., préselt, aranyozott rézlemez
Bűnbánó Magdolna, Nepomuki Szent János, Páduai Szent Antal, Mária Immaculata, Szent Anna, Árpádházi Szent Erzsébet, Avilai Nagy Szent Teréz, Myrai Szent Miklós, Keresztelő Szent János, Szent József, Szent Lipót, Szent Borbála