81. Patrónus szentek
38*43 cm
német vagy osztrák mester, 19. sz., préselt, aranyozott rézlemezBűnbánó Magdolna, Nepomuki Szent János, Páduai Szent Antal, Mária Immaculata, Szent Anna, Árpádházi Szent Erzsébet, Avilai Nagy Szent Teréz, Myrai Szent Miklós, Keresztelő Szent János, Szent József, Szent Lipót, Szent Borbála