283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Madonna a gyermek Jézussal

161. Madonna a gyermek Jézussal

m: 38 cm

Észak-Magyarország, 19. sz. vége faragott, festett fa
sérült