283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Kaukázusi Derbent szőnyeg

315. Kaukázusi Derbent szőnyeg

220*160 cm

1800 körül, gördesz csomózás, textil hordozóra rögzített
sérült, restaurált