283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Iráni Kamseh futószőnyeg

314. Iráni Kamseh futószőnyeg

506*108 cm

20. sz. első fele, szenné csomózás
kopott, sérült