283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Gyertyakoppintó olló, 2 db

247. Gyertyakoppintó olló, 2 db

h: 11,5 - 14 cm

Erdély, 19. sz. vége, kovácsoltvas
sérült