283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Párnahuzat, 2 db

213. Párnahuzat, 2 db

95*48 cm, 48*55 cm

erdélyi szász, 1900 körül, vászon alapon pamutszálas, keresztszemes hímzéssel
sérült, egyik alakított