283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Padmaszambhava - amulett

287. Padmaszambhava - amulett

m: 17 cm

Tibet, 19. sz., festett terrakotta, bőr tokban
kis sérüléssel