265. Fűszertartó
80 g, 7,1*5,1*3,5 cm
német (?), 19. sz. eleje, 13 latos antik ezüst, négy öntött, patás lábon ovális tálka, köznemesi koronás 'F' tulajdonosi jelzettel, alján 'I.D.' vésett monogrammal, ezüst kanálka hattyú nyakkal, 1872-1902 közötti, brnói behozatali jellel