283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Piéta

165. Piéta

m: 23 cm

osztrák, 19. sz. eleje, faragott, festett hársfa, festett fenyőfa talapzata utólagos
sérült