283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Oltárterítő, 2 db

215. Oltárterítő, 2 db

190*75 cm, 198*79 cm

erdélyi szász, egyik datált: 1929, vászon alapon pamutszálas, keresztszemes hímzéssel, egyiken kis sérüléssel