283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Tálka

301. Tálka

33 g, d: 8,4 cm

Bécs (?), 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, elkopott mesterjeggyel, kerek talpon, széthajló peremén stilizált gépi vésettel, középen Dávid csillaggal