301. Tálka
33 g, d: 8,4 cm
Bécs (?), 1872-1922 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, elkopott mesterjeggyel, kerek talpon, széthajló peremén stilizált gépi vésettel, középen Dávid csillaggal