266. Olajmécses
116 g, m: 9 cm
Velence (?), 18. sz. vége, antik ezüst, tollforgó alakú mesterjegy, öntött és poncolt kígyós lábakon urna alakú bordázott test, támasztékot tartó oroszlánfejes füllelalján apró hibával