283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Olajmécses

266. Olajmécses

116 g, m: 9 cm

Velence (?), 18. sz. vége, antik ezüst, tollforgó alakú mesterjegy, öntött és poncolt kígyós lábakon urna alakú bordázott test, támasztékot tartó oroszlánfejes füllel
alján apró hibával