283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Tükörkép (Hinterglas) - Mária neveltetése

164. Tükörkép (Hinterglas) - Mária neveltetése

42,5*33 cm

dél - cseh, 19. sz. második fele, csiszolt, foncsorozott festett üveg
sérült