283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Üvegikon - Keresztre feszített Krisztus

144. Üvegikon - Keresztre feszített Krisztus

25,5*20,5 cm

Füzesmikola, 19. sz. vége, festett üveg
sérült