283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Fűszertartó pár

264. Fűszertartó pár

40 g, 6,1*4,5*3 cm

Bécs, 1852, 13 latos, antik ezüst, elkopott mesterjegy, ívelt, bordázott testek, apró hibával, egyik fémjel nélkül