283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Ágy

207. Ágy

84*205*104 cm

Balaton-felvidék, 19. sz. második fele, tölgyfa, diófa és cseresznyefa, intarziás - madaras díszítéssel