255. Szelence
91 g, 8,8*5,8*1,5 cm
Bécs, 1828, 13 latos antik ezüst, 'C.S.' mesterjegy, belső részen aranyozás nyomával, kívül hullámgilosált vésettel, 'Cs. I.' tulajdonosi monogrammalsérült