283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Szelence

255. Szelence

91 g, 8,8*5,8*1,5 cm

Bécs, 1828, 13 latos antik ezüst, 'C.S.' mesterjegy, belső részen aranyozás nyomával, kívül hullámgilosált vésettel, 'Cs. I.' tulajdonosi monogrammal
sérült