283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Schnitzbild - Bűnbánó Magdolna

22. Schnitzbild - Bűnbánó Magdolna

12,5*9 cm

18. sz. közepe, akvarell, pergamen (vágott)