283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Albarello

179. Albarello

m: 22 cm

Itália, 18. sz., ónmázas fajansz, Assisi Szent Ferenc ábrázolással
kis sérüléssel