283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Ékszerbútor, 8 db

278. Ékszerbútor, 8 db

m: 6 - 11 - 14,5 cm, asztalka: 2,5*4*2,5 cm

osztrák, 20. sz. eleje, aranyozott sárgaréz, festett porcelán betétekkel, asztallap felnyitható tetejű dobozka