108. Vértál
d: 24,5 cm, m: 8,5 cm
Nürnberg, 17. sz., sablonnal vert sárgaréz, szökellő szarvas ábrázolással, poncolt díszítéssel, sérültIrodalom: Egyeki-Szabó Tamás: Vértálak-Vert tálak, Budapest, 2008. 55 - 56.old.