283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Vértál

108. Vértál

d: 24,5 cm, m: 8,5 cm

Nürnberg, 17. sz., sablonnal vert sárgaréz, szökellő szarvas ábrázolással, poncolt díszítéssel, sérült
Irodalom: Egyeki-Szabó Tamás: Vértálak-Vert tálak, Budapest, 2008. 55 - 56.old.