283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Talpas kereszt

151. Talpas kereszt

m: 37 cm

Erdély, 19. sz. közepe, filigrán díszes, ezüstözött réz, faragott puszpángfa
talpán vésett felirat: 'Georgie Balta, Anna Balta nascula Pisoski 1864 memorie 13'
sérült, hiányos