283. Égi nagyságok, földi kicsinységek - Nagy József gyűjteménye > Üvegikon - Szentháromság Istenszülővel

146. Üvegikon - Szentháromság Istenszülővel

32,5*28 cm

szerb, 19. sz. első fele, festett üveg
sérült