244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Art deco kávéskészlet

1225. Art deco kávéskészlet

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, Balogh Ferenc Pestszenterzsébet (1936-1948) készítőjel és Varga Gizi Régiposta u. forgalmazó címke, díszkalapált felülettel, fonott nád fülekkel, kis sérülésekkel, össz.: 5 db

Btto.: 1174 g; m: 7,5-16 cm