244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Evőeszközkészlet, 12 személyes

1155. Evőeszközkészlet, 12 személyes

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, készlet egyik fele Löfkovits Arthur Debreczen bélyegzővel jelzett, másik fele Schmidt Gyula mesterjegy, 3 db-on "FB" mesterjegy, Koronás "RM" tulajdonosi monogrammal, solingeni acél pengékkel és felső részekkel, eredeti: Löfkovits Arthur ékszerész Debreczen fadobozával, hiányos készlet, össz.: 104 db, 1 kés javításra szorul,

Ntto.: 5163 g