1010. Kínálótál
Zsolnay gyár, Pécs, 1890 körül, festett, aranyozott, részben áttört fehércserép, jelezve az alján, máz feletti öttornyos jellel és masszába nyomott "Zsolnay, Pécs Made in Austria – Hungaria" felirattal, 4024-es formaszámmal, javított
20*20 cm