244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Fegyvertörténeti tabló, 2 db

1079. Fegyvertörténeti tabló, 2 db

19. sz. vége, színes nyomat, papír, jelzett: R. Schmidt Oberst, keretben

24*18 cm/12 db