244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyümölcsös tál

1145. Gyümölcsös tál

német, 1888 utáni hold korona fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "WL" mesterjegy, eredeti üveg betéttel, fülein és peremén gyöngysor motívummal

Ntto.: 438 g; 14,5*36 cm