1145. Gyümölcsös tál
német, 1888 utáni hold korona fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "WL" mesterjegy, eredeti üveg betéttel, fülein és peremén gyöngysor motívummal
Ntto.: 438 g; 14,5*36 cm