1228. Színházi táska
Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 800 ezrelékes ezüst, "KT" mesterjegy, finom láncszövet, záró pántján kék zománccal és 2 db kék üveg dísszel, selyem béléssel, apró hibával
Btto.: 244,8 g; táska: 19,5*23,5 cm