244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Zománcdíszes cigaretta tárca

1230. Zománcdíszes cigaretta tárca

Pest, 20. sz. első harmada, 1902-1937 közötti behozatali jellel és "MARTON BUDAPEST" forgalmazó jelzéssel, 900 ezrelékes ezüst, belül aranyozva, lüszteres alapon festett zománc buldog ábrázolással

121 g; 8,8*6,8*1,2 cm

zárszerkezet igazításra szorul