244. Műtárgyak, ezüstök és ékszerek > Balkáni pisztoly

1080. Balkáni pisztoly

19. sz. első fele, elöltöltős kovás szerkezet, fa és kovácsoltvas, vésett sárgaréz veretekkel, fa ágyazat sérült

h: 46 cm