217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyűrű

1197. Gyűrű

20. sz. vége, 2005-utáni budapesti fémjel, 14 k fehérarany, karmos foglalatban ovális csiszolású sötétkék zafír cca. 1,3 ct díszítéssel

1,6 g