217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Karkötő

1187. Karkötő

Budapest, 20. sz. második fele, 2005-utáni fémjellel ellátva, 14 k arany, elmosódott mesterjegy, kis sérüléssel

8,2 g; h: 19,8 cm