217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Cigarettatárca

1160. Cigarettatárca

Moszkva, 20. sz. eleje, 2005-utáni budapesti fémjellel ellátva, 84-zlotnyikos ezüst test, ismeretlen mesterjegy, arany pénzérmével és lemez rátétekkel, 1920-as ajándékozási felirattal, vésett szöveggel, kis sérüléssel, kis sérüléssel

186,7 g; 12*7,5*1,6 cm