217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Karkötő

1141. Karkötő

Pest(?), 19. sz. közepe, antik arany, kerek csatján 1 db fűzöld tábla csiszolású smaragd, kék vonalzománc díszítéssel, szövött szalaggal, nyelves záródással, doboza későbbi kiegészítés, kis sérüléssel

14 g; h: 17,5 cm