1195. Gyűrű
Budapest, 1966-1999 közötti fémjel, 18 k fehérarany, középen 1 db ovális csiszolt kék zafírral cca. 2,6 ct és 24 db kerek és bagette csiszolású briliánssal cca. 2,14 ct (M1-F2, TW-W, VVS-SI), díszítve, apró sérüléssel
8,4 g