217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Gyöngysor

1183. Gyöngysor

20. sz. vége, 2005-utáni budapesti fémjellel, 14 k sárga és fehérarany csat, sötétvörös rubin kabusonnal és 6 apró tagolószemmel, 1 db apró gyémánttal, 39 db magas fényű fehér, édesvízi,, tenyésztett gyöngy (9-10 mm), csomózva, fűzve, nyelves záródással,

h: 45 cm