217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Art deco gyűrű

1181. Art deco gyűrű

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k fehérarany, ismeretlen "VL" mesterjegy, szögletes fejben 3 db régi csiszolású briliánssal cca. 1,15, (R1, TCr- Cr, VS-SI) díszítéssel

6,3 g