217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Óralánc

1156. Óralánc

Pest, 1867-1936 közötti fémjel, 14 k arany, "HR" mesterjegy, farkasfog motívumos, ovális szemekkel, ugrókarikával

27,8 g., h: 33,5 cm