217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Női Doxa karóra

1124. Női Doxa karóra

Svájc, 20. sz. második fele, 2005-utáni budapesti behozatali jellel, 14 k arany tok, 18 k arany szíj és csat, kerek, arab számos és indexes kis másodperckörös számlap, jelzett: Doxa, tokszám: 1304843-6791B-14, működik

Btto: 27,2 g, h: 18,5 cm