217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Óralánc

1167. Óralánc

Pest, 1867-1936 közötti fémjel és 1902-1937 közötti behozatali jel, 14 k arany pancer lánc, FG mesterjegy, áttört tagokkal díszítve, ugrókarika záródással, végkarika javított

13,2 g; h: 52 cm