1167. Óralánc
Pest, 1867-1936 közötti fémjel és 1902-1937 közötti behozatali jel, 14 k arany pancer lánc, FG mesterjegy, áttört tagokkal díszítve, ugrókarika záródással, végkarika javított
13,2 g; h: 52 cm