217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Dupont öngyújtó

1163. Dupont öngyújtó

Franciaország, 20. sz. közepe, aranyozott fém tok, talpán jelzett, "St. Dupont" bélyegző, EN1370 számmal

h: 4,2 cm