1139. Nyakék
Bécs(?), 19. sz. közepe, 1807-utáni raktárjelzet, 18 k antik arany, biedermeier fazon, poncolt levelekkel és 15 db szürke árnyalatú gyönggyel díszítve, nyelves záródással, apró sérüléssel
16,8 g