217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Nyakék

1139. Nyakék

Bécs(?), 19. sz. közepe, 1807-utáni raktárjelzet, 18 k antik arany, biedermeier fazon, poncolt levelekkel és 15 db szürke árnyalatú gyönggyel díszítve, nyelves záródással, apró sérüléssel

16,8 g