217. Művészeti tárgyak, ezüstök és ékszerek > Szoliter gyűrű

1174. Szoliter gyűrű

Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k fehérarany, kivehetetlen mesterjegy, 1 db félmodern csiszolású briliánssal cca. 0,5 ct (M2, TCr, VSI)

2,2 g