1174. Szoliter gyűrű
Budapest, 1937-1966 közötti fémjel, 14 k fehérarany, kivehetetlen mesterjegy, 1 db félmodern csiszolású briliánssal cca. 0,5 ct (M2, TCr, VSI)
2,2 g